Gmina Przywidz

Gmina Przywidz położona jest w centralnej części województwa pomorskiego (powiat gdański). Jest jedną z siedmiu gmin Powiatu Gdańskiego.

Siedzibą władz Gminy jest miejscowość Przywidz.

Czytaj więcej...

KLASYFIKACJA GENERALNA - Kobiety

  1. CZAPIEWSKA MONIKA - UKS Olimpijczyk Skorzewo
  2. BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA - Wawel Kraków
  3. MAJ-ROKSZ MARIA - Samochodówka Wejherowo
  4. DOBROWOLSKA JOANNA - Lębork
  5. GŁOMBIOWSKA ZUZANNA - Gdynia
  6. ŁOTOCKA OLGA - Gdynia
  7. JEŻEWSKA ALICJA - Grabowo Kościerskie
  8. MUERAU-NOWICKA HANNA - KB Goch Bytów
  9. GORZELAK MAGDALENA - Morsy Gdynia
  10. MATEJA BOŻENA - Gdańsk

KLASYFIKACJA GENERALNA - Mężczyźni

  1. KUJAWSKI ŁUKASZ - SKLA Sopot
  2. CZAPIŃSKI MICHAŁ - BCT Team Reda
  3. ROLBIECKI MICHAŁ - Maja Team Wejherowo
  4. FARKOWSKI DARIUSZ - UKS Ekonomik Maratończyk Lębork
  5. LABUDDA WOJCIECH - LKS Ziemi Puckiej Puck
  6. GWARDJAK SZYMON - AKB Lidzbark Warmiński
  7. KWIATKOWSKI KRZYSZTOF - Remus Kościerzyna
  8. KAMIENIECKI RAFAŁ - Tupot Ustka
  9. KLOSKOWSKI ADAM - Gdynia
  10. DEPKA-PRĄDZYŃSKI OLGIERD - BiegajmyRazem.pl Gdynia

KLASYFIKACJA GENERALNA - kategorie wiekowe, Kobiety

K 16-29

  1. CZAPIEWSKA MONIKA - UKS Olimpijczyk Skorzewo
  2. GŁOMBIOWSKA ZUZANNA - Gdynia
  3. WICKA DOROTA - Gościcino

K 30-49

  1. BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA - Wawel Kraków
  2. MAJ-ROKSZ MARIA - Samochodówka Wejherowo
  3. DOBROWOLSKA JOANNA - Lębork

K 50-69

  1. MUERAU-NOWICKA HANNA - KB Goch Bytów
  2. MATEJA BOŻENA - Gdańsk
  3. ZALEWSKA GRAŻYNA - Gdynia

KLASYFIKACJA GENERALNA - kategorie wiekowe, Mężczyźni

M 16-29

  1. KUJAWSKI ŁUKASZ
  2. ROLBIECKI MICHAŁ
  3. GWARDJAK SZYMON

M 30-49

  1. CZAPIŃSKI MICHAŁ
  2. FARKOWSKI DARIUSZ
  3. LABUDDA WOJCIECH

M 50-69

  1. DEPKA-PRĄDZYŃSKI OLGIERD
  2. WNUK Stanisław
  3. DĘGA RYSZARD

M 70 i więcej

  1. BANDURSKI JACEK

KASZUBSKI STOLEM

za pokonanie trasy długości 120 km/udział we wszystkich biegach/
w ramach cyklu Kaszuby Biegają 2014

  • Bąba Dorota - Żukowo
  • Jeżewska Alicja - Grabowo Kościerskie
  • Łotocka Olga - Gdynia
  • Muerau-Nowicka Hanna - KB Goch Bytów
  • Petta Magdalena - Kartuzy
  • Podczarska Izabela - Kolbudy
  • Poppel-Strzałkowska Aleksandra- Wejherowo
  • Wicka Dorota - Gościcino
  • Chmielecki Dawid - Karsin
  • Dombrzalski Bartosz - Gdańsk
  • Gwardjak Szymon - AKB Lidzbark Warmiński
  • Kazimierczak Jarosław - Kartuzy
  • Kępiński Paweł - Hel
  • Pipka Adam - Prokowo
  • Wysocki Piotr - Gdynia
  • Zalewski Konrad - Gdynia
  • Zimny Rafał - Żukowo

Złoty Honorowy Uczestnik III edycji 2015

  • Bączek-Motała Barbara - Rumia
  • Czapiewska Monika - Skorzewo
  • Maj-Roksz Maria - Wejherowo
  • Muerau-Nowicka Hanna - Bytów
  • Bandurski Jacek - Gdańsk
  • Czapiński Michał - Reda
  • Depka-Prądzyński Olgierd - Gdynia
  • Kujawski Łukasz - Żukowo
  • Rolbiecki Michał - Wejherowo

Srebrny Honorowy Uczestnik III edycji 2015

  • Bąba Dorota - Żukowo
  • Jeżewska Alicja - Grabowo Kościerskie
  • Łotocka Olga - Gdynia
  • Petta Magdalena - Kartuzy
  • Podczarska Izabela - Kolbudy
  • Poppel-Strzałkowska Aleksandra- Wejherowo
  • Wicka Dorota - Gościcino
  • Chmielecki Dawid - Karsin
  • Dombrzalski Bartosz - Gdańsk
  • Gwardjak Szymon - AKB Lidzbark Warmiński
  • Kazimierczak Jarosław - Kartuzy
  • Kępiński Paweł - Hel
  • Pipka Adam - Prokowo
  • Wysocki Piotr - Gdynia
  • Zalewski Konrad - Gdynia
  • Zimny Rafał - Żukowo

Biegowa Stolica Kaszub 2014

Tytuł

GMINA PRZODKOWO

Wyróżnienia

GMINA KARTUZY, GMINA WEJHEROWO

Miss i Mister cyklu Kaszuby Biegają 2014

  • DOROTA BĄBA
  • ŁUKASZ KUJAWSKI

Biegowe Małżeństwo cyklu Kaszuby Biegają 2014

  • GRAŻYNA I MAREK ZALEWSCY
  • IZABELA I TOMASZ PODCZARSCY

Menu

sport250

Praktyka lekarska

Biżuteria Kingi Jancelewicz

Kinga

Biżuteria Kingi Jancelewicz

Polecamy