Nawigacja
Wiadomości
Prognoza pogody
Ranking filmów
Sabaton
Przetłumacz stronę


Statystyki
Pomlewo. IX Turniej Regioligi
Regionalna Liga Piłki Nożnej 6

20.07.2014r. w Pomlewie gm. Przywidz zostanie rozegrany IX turniej w ramach Regionalnej Ligi Piłki Nożnej „6”. Na Turniej w Pomlewie pn. Puchar Ziemi Przywidzkiej zapraszamy zespoły amatorskie w 8 kategoriach wiekowych: 2006 i młodsi, 2004 i młodsi, 2002 i młodsi, 2000 i młodsi, 1998 i młodsi, 1996 i młodsi, Seniorzy i Oldboje (40+). Organizatorzy oraz sponsorzy przygotowali puchary, medale, pamiątkowe dyplomy oraz poczęstunek dla zawodników.

Czytaj więcej  

Kaszuby Biegają w Lipuszu
Kaszuby biegają

26 lipca br. o g. 16 w Lipuszu odbędzie się VI bieg z cyklu Kaszuby Biegają 2014 pn. „Pętla Tuszkowska Matka ”. Trasa biegu o dystansie 11,5 km przebiega po bardzo dobrze utrzymanych drogach szutrowych w przepięknych terenach leśnych. Start i meta usytuowana jest na stadionie w Lipuszu. Przez cały dzień odbywać się będzie święto Gminy Lipusz z licznymi atrakcjami. Biuro zawodów, szatnie oraz natryski znajdować się będą w hali sportowej tuż obok stadionu przy ul. Sportowej.

Czytaj więcej  

Będzie REFERENDUM!
Referendum

Zapadła decyzja. Znów w Gminie Przywidz będzie REFERENDUM!

Czytaj więcej  

STOP Wiatrakom
STOP Wiatrakom!

Brak ustawy regulującej bezpieczną odległość elektrowni wiatrowych od domów powoduje, że gminy określają ją samodzielnie. Czasami (jak ma to miejsce w kilkunastu miejscach) Gmina stara się chronić mieszkańców przed szkodliwym wpływem przemysłowych elektrowni wiatrowych, odsuwając inwestycje na min. 3 km od domostw. W innych przypadkach władze gmin dowolnie interpretują przepisy i zezwalają na stawianie ogromnych wiatraków nawet 500-1000 metrów od zabudowań.

Żądamy wstrzymania jakichkolwiek prac do czasu wejścia w życie ustawy o odnawialnych źródłach energii (OZE) i ustawy oczekującej na podpis Prezydenta!

Czytaj więcej  

Turniej Piłki Nożnej "6"
Regionalna Liga Piłki Nożnej 6

Już niebawem odbędzie się Turniej w ramach Regionalnej Ligi Piłki Nożnej „6”. Wydarzenie to będzie miało miejsce już 29 czerwca 2014 roku, przy ulicy Gdyńskiej 15 w Małkowie.

Czytaj więcej  

Zapraszamy na III Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej do Przodkowa
Kaszuby biegają

Wójt Gminy Przodkowo Andrzej Wyrzykowski oraz Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej zapraszają 6 lipca br. o godz. 15.00 na III Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej. Trasa licząca 11,5 km biegnie tak samo jak w ubiegłym roku, przez Kczewo, Tokary i Czeczewo.

Czytaj więcej  

Mieszkańcy Miłowa k. Przywidza nie mają wody... przez gaz łupkowy
Gaz łupkowy

Koncern zaczął szukać gazu łupkowego, w kranach przestała lecieć woda. Mieszkańcy Miłowa niedaleko Przywidza są bezradni.

Czytaj więcej  

Kinga
Konkurs plastyczny
PTG na Facebooku
ZK-P na PTG
Lekarze

Polecamy

Ostatnie artykuły

Wyniki konkursu JESTEŚMY W LESIE Rankingi filmów "Swojskie żarcie" bez podatku Urawniłowka po szwajcarsku PaT Wstęp

Legendy przywidzkie

Skarby przywidzkiego zamku Łabędź i gospodarz Piękna Cyranka Opowieść o człowieku zapominalskim Opowieść o trzech dzwonach


Czytaj więcej   >>

Wyszperane w necie

"Swojskie żarcie" bez podatku Urawniłowka po szwajcarsku Polska to bogaty kraj i przyszły lider Wielki krok dla ludzkości w HD Najlepsze polskie audiobooki roku wybrane!


Czytaj więcej   >>