Gmina Przywidz

Gmina Przywidz położona jest w centralnej części województwa pomorskiego (powiat gdański). Jest jedną z siedmiu gmin Powiatu Gdańskiego.

Siedzibą władz Gminy jest miejscowość Przywidz.

Czytaj więcej...

Regionalna Liga Piłki Nożnej 6

20.07.2014r. w Pomlewie gm. Przywidz zostanie rozegrany IX turniej w ramach Regionalnej Ligi Piłki Nożnej „6”. Na Turniej w Pomlewie pn. Puchar Ziemi Przywidzkiej zapraszamy zespoły amatorskie w 8 kategoriach wiekowych: 2006 i młodsi, 2004 i młodsi, 2002 i młodsi, 2000 i młodsi, 1998 i młodsi, 1996 i młodsi, Seniorzy i Oldboje (40+). Organizatorzy oraz sponsorzy przygotowali puchary, medale, pamiątkowe dyplomy oraz poczęstunek dla zawodników.

Szczegóły można znaleźć na stronie www.pomorskisport.eu

Organizatorem Ligi jest Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, natomiast Kierownikiem Regioligi jest Jan Górski, Zgłoszenia prosimy przesyłać na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 505 248 026

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy.

Cel imprezy jest popularyzacja sportu, w szczególności piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży. Promocja zdrowia, przyrody i architektury województwa Pomorskiego.

 

Menu

sport250

Praktyka lekarska

Biżuteria Kingi Jancelewicz

Kinga

Biżuteria Kingi Jancelewicz

Polecamy