Wyniki wyborów do Rady Powiatu

Ilość mandatów - 21

Skład imienny Rady Powiatu Gdańskiego

Okręg nr Nazwisko i imiona Wiek Liczba głosów ważnych Komitet wyborczy
1 Nowak Zbigniew 54 610 KW Platforma Obywatelska RP
1 Kloka Kazimierz Józef 53 591 KW Platforma Obywatelska RP
1 Trembacz Michał Jan 30 1176 KW Platforma Obywatelska RP
1 Karnath Jarosław 44 1178 KW Platforma Obywatelska RP
1 Sikora Danuta Teresa 49 585 KW Prawo I Sprawiedliwość
1 Rzaniecki Zygmunt Marek 46 485 KWW Wspólny Powiat 2010
2 Zięba Andrzej Mariusz 43 328 KW Platforma Obywatelska RP
2 Pawlak Bernard Piotr 48 321 KW Platforma Obywatelska RP
2 Dombrowski Bogdan 54 1202 KWW Wspólny Powiat 2010
2 Grabowska Ewa Maria 49 526 KWW Wspólny Powiat 2010
3 Cichon Marian 49 1208 KW Platforma Obywatelska RP
3 Burzymska Anna Wacława 67 882 KW Platforma Obywatelska RP
3 Nowak Ryszard Jan 52 251 KW Platforma Obywatelska RP
4 Etmański Wojciech Mieczysław 44 605 KW Platforma Obywatelska RP
4 Bąk Dorota Irena 48 871 KW Platforma Obywatelska RP
4 Sroka Mateusz 31 372 KW Prawo I Sprawiedliwość
4 Mielewczyk Bożena Grażyna 53 372 KWW Wspólny Powiat 2010
5 Bieniasz-Krzywiec Cezary Czesław 49 981 KW Platforma Obywatelska RP
5 Biedrzycka Barbara Małgorzata 58 729 KW Platforma Obywatelska RP
5 Nawrot Leszek 46 570 KW Platforma Obywatelska RP
5 Pastuszek Andrzej Wacław 58 874 KWW Wspólny Powiat 2010

Okręgi wyborcze:
1 - Miasto Pruszcz Gdański
2 - Gminy: Cedry Wielkie, Pszczółki, Suchy Dąb
3 - Gmina Kolbudy
4 - Gminy: Przywidz, Trąbki Wielkie
5 - Gmina Pruszcz Gdański

W wyników wyborów mandaty otrzymały natępujące komitety:

Komitet wyborczy Lista nr Ilość mandatów Procent głosów w Radzie
Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 1 0 0%
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 4 14 66,67%
Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość 5 2 9,52%
Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Powiat 2010 15 5 23,81%
Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Głos 16 0 0%
Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Pomorze 17 0 0%

 

----------------------------------------------------------