Ciemna strona GOK

Wchodząc na stronę gok.przywidz.pl ukazuje się napis "404 Not Found". Strona nie istnieje!

 

Strona istniała od marca 2006 roku i obejmuje okres największej świetności Gminnego Ośrodka Kultury. To za czasów p.o. dyr. Grzegorza Cwalińskiego można było wyjechać do teatru, zobaczyć wernisaże, uczestniczyć w spotkaniach z kulturą. To GOK pod wodzą p.o. dyr. Magdaleny Borkowskiej zorganizował najlepszy w historii (wg opinii mieszkańców) Festyn Plażowy, czy zaprosił mieszkańców do wspólnej zabawy na festynie "Pożegnanie Lata", którego gwiazdami byli Peran Van Dijk oraz zespół Junior.

Niestety, zamiast pielęgnować sukcesy kulturalne GOK, władza odcina się od nich i to grubą kreską! Najpierw zatrudnia się p.o. dyrektora, która jest od pół roku na zwolnieniu (czyt. całkowity zastój kulturalny) a teraz dodatkowo niszczy się dowody świetności GOK i usuwa stronę WWW! Marnotrawstwo wysiłku wielu ludzi! Widocznie pokazywanie, jak można zorganizować życie kulturalne w Przywidzu, nie jest obecnie na rękę naszym władzom, gdyż wymaga to sporego zaangażowania a nie miernoty jaka u nas nastała.

Jednakże ze względu na to, iż żal jest nie pokazywać osiągnięć kulturalnych GOK oraz z powodu posiadania nadal licencji na stronę WWW GOK w Przywidzu przez JMB postanowiliśmy zamieścić ją w pełnej formie na naszym serwerze pod adresem: old.gok.przywidz.org. Strona pochodzi z dnia 1 września - ostatniego dnia pracy p.o. dyr. Magdaleny Borkowskiej. Po tym terminie na stronie praktycznie nie było żadnych nowelizacji.

Zapraszamy na stronę GOK.