Przedszkole

Szanowna Dyrekcjo Zespołu Szkół w Przywidzu! Czy tak trudno jest pokazać jak wygląda przedszkole, że rozgoryczeni Waszą biernością rodzice piszą do nas? Oto jeden z e-maili.

Witam,

być może za Państwa posrednictwem uda mi się nieco rozjaśnić mroki, w które wpędziły mnie rozmowy z paniami z Zespołu szkół w Przywidzu. Otóż - moja latorośl dostała się do Przedszkola w Przywidzu, przy czym podczas zapisów znajdowało się ono jeszcze przy ul. Cisowej. Gdy dowiedziałam się o zmianie lokalizacji, zadzwoniłam do szkoły i zapytałam, czy jest możliwość zapoznania się z warunkami, w jakich przebywac ma moje dziecko. Usłyszałam, że nie ma takiej możliwości, ewentualnie pod koniec sierpnia BYĆ MOŻE pojawi się takowa. Nie dowiedziałam się, czy budynek spełnia normy dla przedszkola, itp., itd... Moje pytanie - czy ktoś z Państwa orientuje się może jak to wygląda w rzeczywistości? Czy nie mam prawa zobaczyć pomieszczeń, toalet, dróg p.poż. przedszkola? Czy mam o to występować oficjalnie?

Dane osobowe znane PTG

Wszelkie informacje i sugestie autorom tego i pozostałych e-maili prosimy przekazywać za pośrednictwem nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..