XVIII finał WOŚP

XVIII finał WOŚP

Po raz 18 gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Ty razem (po raz drugi) dla dzieci ze schorzeniami onkologicznymi.

Gmina Przywidz, od kilku lat, czynnie bierze udział w akcji. W tym roku, nie wiele brakowało, by ten finał się nie odbył. Ustępująca dyrektor GOK, z problemami (po interwencji prawnika) oddała w ostatniej chwili identyfikatory i puszki kwestujących. Niesmaczy sposób rozstania z naszą Gminą, zwłaszcza, że zbiórka pieniędzy w ramach WOŚP jest dla dzieci, tych pokrzywdzonych przez los, dzieci, dla których nasze serce i datki często mogą być ostatnią "deską ratunku". Dlatego, tym bardziej dziwi postawa osoby, która do niedawna była odpowiedzialna za krzewienie kultury w naszej Gminie.

Mimo przeciwności, Gminny Ośrodek Kultury, zapewnił bogaty repertuar wrażeń oraz liczne przedmioty na aukcję i loterię. Liczni wolontariusze stwierdzili, że jedynie niesprzyjająca aura może popsuć im szyki w biciu kolejnego rekordu zbiórek pieniędzy.

Zapraszamy na stronę GOK