Sukces REKO!

Ogromy sukces naszej młodej mieszkanki Justyny Rekowskiej REKO w Urban Champs w Berlinie!

29 września 2012 roku odbyły się zawody Urban Champs w Berlinie w kategorii house 1vs1. Do półfinału dotarła nasza młoda mieszkanka Justyna Rekowska REKO, pokonując w ćwierćfinale Lizee Dee. W półfinale uległa wyśmienitemu tancerzowi Alberto.

Pragniemy poinformować, że talent taneczny i organizacyjny Justyny Rekowskiej, studentki Politechniki Gdańskiej, został dostrzeżony przez dyrekcję GOK (mgr Magdalena Borkowska). Justyna prowadzi od wielu lat w Gminnym Ośrodku Kultury w Przywidzu sekcje tańca nowoczesnego, które cieszą się bardzo dużym powodzeniem.

Urban Champs jest jednym z najważniejszym konkursów tanecznych Hip-Hop w Europie. Obecnie osiągnął status kultowego. Jest to cykl imprez, które odbywają się od 2008 roku. Rywalizują ze sobą tancerze z różnych krajów w bitwach „1 na 1”. Na początku impreza odbywała się co miesiąc, a obecnie raz w roku. W 2010 roku w turnieju wzięło udział 215 tancerzy z 7 krajów Europy. Ilość ta co roku wzrasta. Tym bardziej trzeba docenić sukces REKO na arenie europejskiej.

GRATULUJEMY!

Urban Champs 1/4 finału - Lizze Dee vs Reko

Urban Champs 1/2 finału - Reko vs Alberto


Zobacz też:
Architekts Crew (Strona REKO na Facebook'u)
Urban Champs
Turniej Tańca Hip Hop w GOK Przywidz - Pokaz Sędziów Reko (Architekts Crew)
Urban Champs 2012 na YouTube