Grunt, że czarno!

Tak krawiec kraje, jak mu materii staje. Jednak nasza władza stwierdziła, że materię można bardziej rozwałkować.

Dwie drogi gminne na osiedlu 700-lecia w Przywidzu: W. Łokietka i Chabrowa zostały ujęte w Planie zadań inwestycyjnych Gminy Przywidz na rok 2014 (Załącznik Nr 4 do Uchwały Nr XXXV/242/2014 Rady Gminy Przywidz z dnia 07 maja 2014 r.) a asfalt położono jeszcze na ul. Cisowej.

Cud (?), gdyż w ramach tych samych pieniędzy wyremontowano jeszcze jedną ulicę.

Patrząc jednak na sposób wykonania dojść można do wniosku: wałkowano, wałkowano aż rozwałkowano. Zastanawia tylko, czy po przejeździe ciężkiego samochodu, po wiosennych roztopach, ten piękny i upragniony przez wielu mieszkańców asfalt nadal będzie, czy spłynie wraz z topniejącym śniegiem? Może jednak zrobić mniej, ale solidniej? Zastanawia też, że planując taką inwestycję nie przewidziano zrobienia podjazdów do wielu domów na os. 700-lecia (wyjątkami są m.in. radni i ci co dodatkowo zapłacili). Grunt, że przed wyborami będzie czarno, a mieszkańcy z wdzięczności…

Planowany w najbliższym czasie jest remont drogi w Suchej Hucie. Ciekawe, ile dzięki temu remontowi zostanie jeszcze wyremontowanych ulic i dróg?

Obiektywnie jednak należy stwierdzić, że władza nasza dostrzega kiepski stan naszych dróg (szkoda, że tylko raz na cztery lata) i choć w taki „niezręczny” sposób próbuje coś zaradzić.

 

Drogi
Drogi
Drogi
Drogi
Drogi
Drogi
Drogi
Drogi
Drogi
Drogi
Drogi
Drogi
Drogi
Drogi
Drogi
Drogi
Drogi
Drogi
Drogi
Drogi