Stowarzyszenie Antymobbingową pp. Barbary Grabowskiej jest organizacją pozarządową zajmującą się działalnością Antymobbingową, statutowo pomagającą osobom, które stały się ofiarami przemocy w miejscu pracy. Organizacją powołaną do obrony godności pracownika, pracodawcy i miejsca pracy. Zajmujemy się diagnozowaniem problemu, pomocą prawną, psychologiczną, a w razie potrzeby psychiatryczną. Nie mniej ważne są działania profilaktyczne, prowadzimy szkolenia osób zajmujących się polityką personalną, zarządzaniem zasobami ludzkimi, pracowników i pracodawców. Prowadzimy również mediacje z zwaśnionymi osobami i w relacjach pracodawca-pracownik, pracownik-pracownik i inne. Prowadzimy również działania dla osób w wieku „50+”, dla których powstał Klub „Antyage”.

Promujemy przyjazne ludziom środowiska pracy. Organizujemy szkolenia, seminaria, kongresy.

Stowarzyszenie Antymobbingowe dysponuje sztabem ludzi - specjalistów w zakresie prawa, psychologii, pedagogiki i medycyny. Współpracujemy z licznymi organizacjami, związkami zawodowymi, stowarzyszeniami.Walczymy o godność miejsca pracy, pracodawcy, pracownika.

W ramach prowadzenia działalności mediacyjnej tworzy się przy Stowarzyszeniu Pomorskie Centrum Mediacji i Pomocy Prawnej zajmujące się postępowaniem mediacyjnym w sprawach cywilnych, karnych i w sprawach nieletnich, szkoleniem kandydatów na mediatorów oraz prowadzeniem listy stałych mediatorów.

W ramach statutowej działalności stowarzyszenia i przeciwdziałaniu dyskryminacji, w tym także ze względu na wiek tworzy się w Stowarzyszeniu Klub Antydyskryminacyjny „Anty Age”, dla osób aktywnych zawodowo po 50-tym roku życia, dla którego prowadzi się poradnictwo, działalność nagłaśniającą zjawisko, szkolenia i warsztaty.


Pobierz

Kontakt z nami

Stowarzyszenie antymobbingowe pp. Barbary Grabowskiej
ul. Leona Miszewskiego 17/303-304
80-239 Gdańsk

Tel: (58) 345-52-56 (w czasie dyżurów)
Kom: 501-291-176 / 516-352-044

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Menu

sport250

Praktyka lekarska

Biżuteria Kingi Jancelewicz

Kinga

Biżuteria Kingi Jancelewicz

Polecamy